Słuch dzieci jest szczególnie wrażliwy, dlatego ochrona słuchu dziecka jest niezmiernie ważna. Nauszniki Muffy ALPINE to ochrona słuchu, ale też komfort i design, który podoba się dzieciom.

Nauszniki/Ochronniki do uszu dla dzieci.

Średni współczynnik tłumienia (SNR): 25 dB. >>więcej<<


Więcej szczegółów

 
Więcej informacji

Dzieci zbyt często poddawane są nadmiernemu hałasowi. Badania wykazywały, że 1 na 8 dzieci ma przez to uszkodzony słuch. Zbyt duży hałas może również powodować poczucie stresu, problemy z koncentracją i snem. Dlatego ochrona słuchu jest szczególnie istotna u dzieci.

Ochronniki słuchu Muffy firmy Alpine Hearing Protection, zostały zaprojektowane specjalnie dla niewielkich uszu dzieci i mogą być wykorzystywane w wielu sytuacjach na przykład podczas festiwali, koncertów, głośnych imprez, pokazów sztucznych ogni, wizyt w wesołym miasteczku czy wyścigów samochodowych lub motocyklowych, a także podczas latania samolotem. Ochronniki słuchu mogą być też przydatne dla dzieci podczas nauki lub czytania w hałaśliwym otoczeniu.

Ochronniki są wygodne, ponieważ wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Pałąk pokryty jest miękkim materiałem i może być dopasowywany do wielkości głowy dziecka, dlatego dziecko nie wyrośnie z ochronników. Ponadto materiały, z których są wykonane, można łatwo czyścić.

Ochronniki mogą być używane przez dzieci w każdym wieku, jednak producent nie poleca ich dla dzieci młodszych niż dwa lata, a do wieku 5 lat powinny być stosowane pod nadzorem osoby dorosłej.

Nowoczesne wzornictwo spowodowało, że ochronniki słuchu są używane przez dzieci celebrytów. Firma ALPINE dba o designerskie wykończenie, a ich ochronniki dostępne są w pięciu kolorach: różowym, niebieskim, białym, żółtym (z uśmiechem) oraz czarnym. Po "zamknięciu" zajmują niewiele miejsca, dlatego zmieszczą się w każdym plecaku.

Jeśli zabierasz dziecko na koncert, festiwal, obchody dni miast czy jakiekolwiek inne głośnie wydarzenia sportowe czy muzyczne, pamiętaj o tym, aby zadbać odpowiednio o ochronę słuchu u dziecka. W końcu mamy tylko jedną parę uszu na całe życie.

Zobacz film o nausznikach:

 

Wartości tłumienia nauszników Muffy dla poszczególnych częstotliwości:

Hz 63 125 250 500 1000 2000 4000 8000
dB 13,3 13,1 15,3 22,7 31,9 33,8 36,8 28,6

 

Wartości tłumienia zmierzone przez PZT zgodnie z normą EN 352-2:2002 (DIN EN 352-1: 2003).

 
Komentarze
Klient P
klient z Pastore.pl

Sam produkt super. Wybieram się z dziećmi na żużel, więc ochronniki jak znalazł i w dodatku kolorystyka OK. Co do realizacji zamówienia to brak mi słów podziwu. Nie spotkałem się z tak życzliwym sprzedawcą. Towar zamówiłem w czwartek praktycznie po zamknięciu sklepu i tylko dzięki staraniom załogi sklepu towar był u mnie w już w piątek co pozwoliło mi jechać w sobotę w pełni wyposażonym na zawody.
Produkt: 5. Obsługa: 10.

Czy ta opinia była przydatna?

(1) (0)

Napisz swoją recenzję

Muffy ALPINE nauszniki dla dzieci
Muffy ALPINE nauszniki dla dzieci

Słuch dzieci jest szczególnie wrażliwy, dlatego ochrona słuchu dziecka jest niezmiernie ważna. Nauszniki Muffy ALPINE to ochrona słuchu, ale też komfort i design, który podoba się dzieciom.

Nauszniki/Ochronniki do uszu dla dzieci.

Średni współczynnik tłumienia (SNR): 25 dB. >>więcej<<

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Muzyka/Sen

Nowości

4 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Kontynuuj zakupy Porównaj