SleepSoft ALPINE maska GRATIS! Promocja Rabat
1,10 zł

Zatyczki SleepSoft z 25 dB tłumienia dźwięków oraz wybiórczym filtrem akustycznym! Teraz już nic nie zakłóci Twojego cennego snu. Zatyczki sprzedawane w komplecie z maską do spania.

Zatyczki dedykowane do spania.

Średni współczynnik tłumienia (SNR): 25 dB. >>więcej<<


Więcej szczegółów

 
Więcej informacji

Około 30% populacji ma problem ze snem. Przyczyną może być chrapiący partner, głośni sąsiedzi, szczekający pies, dzwony pobliskiego kościoła czy ruch uliczny. Brak wystarczającego odpoczynku w nocy może przekładać się na zmęczenie, drażliwość i niską efektywność w ciągu dnia. Brak lub niewłaściwa ilość snu może w ostateczności prowadzić również do poważnych problemów zdrowotny lub wypalenia zawodowego. Dlatego nie należy tego problemu bagatelizować.

Firma Alpine wprowadziła zatyczki do uszu SleepSoft jako odpowiedź na problem Klientów, dla których "stare" zatyczki SleepSoft, nie tłumiły wystarczająco mocno. Teraz udało się w dłuższej (by lepiej tłumić), jeszcze bardziej ergonomicznej zatyczce zamknąć miękki filtr akustyczny. Taki filtr nie będzie powodował dyskomfortu nawet, jeżeli całą noc spędzi się śpiąc na jednym boku. Wszystko to po to, by zatyczki były jeszcze wygodniejsze, o ile to w ogóle możliwe!

Kolejną zaletą tych stoperów do uszu jest specjalny filtr akustyczny, który przepuszcza pewne częstotliwości, a inne blokuje. Dzięki temu filtrowi tłumione są dźwięki chrapania, hałasu drogowego, hałasu wydobywającego się zza ściany sąsiadów, a jednocześnie przepuszczane są dźwięki o wysokiej częstotliwości takie jak np. płacz dziecka, dzwonek do drzwi czy dźwięk budzika.

Co wyróżnia te zatyczki od innych dostępnych na rynku? Stopery do uszu SleepSoft Alpine nie powodują nieprzyjemnego nacisku na kanał słuchowy. Wykonane są z niezwykle miękkiego, termoplastycznego materiału. Wykorzystuje on ciepło ciała i w przeciągu kilku minut idealnie dopasowuje się do kształtu kanału słuchowego.

Ponadto wkładki przeciwhałasowe SleepSoft posiadają otwarty filtr akustyczny, który niweluje uczucie izolacji i pozwala uchu oddychać. Nawet po wielogodzinnym używaniu tych zatyczek, nie występuje nieprzyjemne "klejenie" w kanale słuchowym i nie ma ryzyka nadmiernego wytwarzania woskowiny.

Żywotność stoperów do uszu ALPINE zależy od częstotliwości ich używania oraz ich pielęgnacji. Producent gwarantuje, że zatyczki zachowają wszelkie pierwotne parametry przez pierwszych sto aplikacji. Po tym okresie zatyczki będą ulegały naturalnemu zużyciu, które może wpływać na ich parametry. Regularne czyszczenie przedłuży ich żywotność. Zalecamy stosowanie płynu ALPINE Clean Spray. Można je także myć letnią wodą z delikatnym detergentem. Następnie należy je odstawić do całkowitego wyschnięcia.

Zobacz film o zatyczkach:

 

W skład zestawu wchodzi:
– para filtrów akustycznych,
– para białych zatyczek,
– tuba ułatwiająca optymalne założenie zatyczek,
– plastikowe opakowanie,
– "czyścik" dzięki któremu łatwiej utrzymać zatyczki w czystości,
– maska GRATIS!

Wartości tłumienia zatyczek SleepSoft dla poszczególnych częstotliwości:

Hz 125 250 500 1000 2000 4000 8000
dB 19,1 18,5 18,3 22,7 26,3 30,2 22,5

 

Wartości tłumienia zmierzone przez TNO* zgodnie z normą EN 352-2 (2002) przeliczone zgodnie ze standardem ISO 4869-2a. (*Dutch organization for Applied Scientific Research).

 
Komentarze
Klient A
klient z allegro

Zatyczki SleepSoft zdecydowanie warte ceny, jestem bardzo zadowolony z zakupu - wygodne do założenia na noc i dobrze tłumią dźwięki otoczenia, ale można w nich bez problemu rozmawiać. Polecam.

Czy ta opinia była przydatna?

(0) (0)

Klient A
klient z allegro

Wszystko w najlepszym porządku. Stopery super! Komentarz wystawiam dopiero teraz, ponieważ byłem z nowym zakupem w długiej podróży, gdzie je testowałem. :-) Wynik - jak wyżej. Super!

Czy ta opinia była przydatna?

(0) (0)

Napisz swoją recenzję

SleepSoft ALPINE maska GRATIS!
SleepSoft ALPINE maska GRATIS!

Zatyczki SleepSoft z 25 dB tłumienia dźwięków oraz wybiórczym filtrem akustycznym! Teraz już nic nie zakłóci Twojego cennego snu. Zatyczki sprzedawane w komplecie z maską do spania.

Zatyczki dedykowane do spania.

Średni współczynnik tłumienia (SNR): 25 dB. >>więcej<<

Napisz swoją recenzję

Zobacz też

Muzyka/Sen

Nowości

21 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Kontynuuj zakupy Porównaj